Relax v objatí prírody

MARINA CABIN HOUSE

RELAX V OBJATÍ PRÍRODY

Štýlové rekreačné domy sú tou správnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie s prírodou a priestor pre oddych, rodinu a chvíle s priateľmi. Uprostred neuveriteľných výhľadov na súkromnom pozemku, ktorý k domu prislúcha sa stáva táto ponuka jedinečnou. Rekreačné domy sú celoročne obývateľné, majú výborné technické a izolačné vlastnosti a vy si tak môžete v rezorte Marina Liptov užiť slnečné leto, ale aj zasneženú zimu.

Dvojúrovňový dizajnový priestor pripomínajúci lodnú kajutu, skvele zapadá do výnimočnej ponuky strediska. Prízemie tvorí chodba, spálňa v zadnej časti, denná zóna s kuchyňou, rozťahovacou pohovkou a terasou má výhľad na Liptovskú Maru. Galéria pod strechou bude tou najlepšou voľbou zažiť dobrodružnú noc pre deti. To všetko môžete zažiť na 64 m2 zastavenej plochy a vlastnou záhradou okolo.

Cabin House sú ponúkané na predaj dokončené aj s interiérom. Vybrať si môžete z troch štandardov. Marina Liptov ponúka zaradiť nehnuteľnosť do hotelového programu s možnosťou dodatočného výnosu vašej investície.

To všetko už od 199 000 €

MArina cabin house
Označenie
1. chodba
2. kúpeľňa
3. kuchyňa
4. obývyacia izba
5. schodisko
6. spálňa
7. technická miestnosť
8. galéria
9. drevená terasa
Exteriér

kontakt

Máte záujem?
Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme a dohodneme obhliadku.